Szanowni Państwo,
            W związku z występowaniem przypadków koronawirusa w Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa a także pracowników biur oraz obsługi klienta, zwracamy się z uprzejmą prośbą o ograniczenie wizyt w naszym biurze sprzedaży do dnia 20 marca 2020..
            Jednocześnie informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją ograniczamy liczbę pracowników obsługujących sprzedaż. Prosimy o składanie zamówień w formie elektronicznej lub telefonicznej. Wysyłki będziemy realizować na bieżąco z zastrzeżeniem, że mogą być one zrealizowane w kolejny dzień roboczy.

Z poważaniem
Zarząd AMŁ Dzianiny

Dear Sirs,
            In relation to the occurrence of coronavirus cases in Poland, taking on mind the safety of you as well as office and customer service employees, we kindly ask you to limit visits to our sales office up to 20 of march 2020..
            At the same time, we would like to inform you that due to this situation, we limit the number of employees serving sales and please place orders in electronic or telephone form. Shipments will be made on an ongoing basis, provided that they can be carried out on the next business day.

Sincerely,
AMŁ Dzianiny