ZASADY SPRZEDAŻY

Produkowaną dzianinę sprzedajemy w pełnych belach. Wielkość beli podana jest w rubryce : KATALOG DZIANIN;
Ściągacze do dzianin odważamy wg potrzeb.
Na życzenie klienta dzianiny wysyłamy kurierem - za pobraniem lub na zasadzie faktury pro-forma po przedpłacie.

KONTROLA JAKOŚCI

Firma AMŁ jako producent dzianiny poddaje kontroli jakości wszystkie produkty. Każda belka po zejściu z produkcji jest sprawdzana na maszynie przeglądowej. Pozwala to na odrzucenie produktu nie spełniającego norm jakościowych już we wstępnej fazie wykańczania dzianiny.

Wszystkie dzianiny bawełniane i inne poddawane są badaniu po wykończeniu, tzn określane są parametry trwałości kolorów , kurczliwości, odporności na pot oraz tarcie.
Na życzenie klienta, firma AMŁ Dzianiny wystawia oświadczenie jakościowe do danej partii dzianiny (zgodnie ze specyfikacją na fakturze). 

REKLAMACJE

W przypadku rekalmacji każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. Do rozpatrzenia reklamacji niezbędny jest dowód zakupu towaru (faktura).
W przypadku reklamacji na towar, który nie został wykorzystany z powodu błedów dziewiarskich lub wykańczalniczych (belka nie została naruszona i posiada opisy produkcyjne) reklamacja zostaje uznana automatycznie. W przypadku wykorzystania części materiału, reklamacja rozpatrywana jest indywidualnie, w tym przypadku ważne jest aby odbiorca zachował końcówkę belki wraz z jej opisami produkcyjnymi, ułatwia to zlokalizowanie błędu na produkcji i jego szybsze wyeliminowanie.

Firma AMŁ Dzianiny za wadliwy towar odpowiada do wysokości wartości sprzedanego towaru.